Календарь событий
Мы в Facebook

СОБАЧА БУДКА.ВИД ЗГОРИ. ВИД ЗНИЗУ

28.04.2017 20:00
150-250 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
СОБАЧА БУДКА.ВИД ЗГОРИ. ВИД ЗНИЗУ

28 квітня о 20:00 ЦСМ «ДАХ» презентує легендарну виставу, сценографічний експеримент "СОБАЧА БУДКА.ВИД ЗГОРИ. ВИД ЗНИЗУ"
Режисер-постановник - Влад Троїцький
За п'єсами:
Софокл "Едіп Цар" (в перекладі Івана Франка)
KLIM "Собача будка. Антиутопія з життя мовчазної більшості"
Василь Барка "Жовтий князь"
Януш Корчак ”На самоті з Богом”
Вербатім "Ганнуся", записаний Іллєю Калюкіним
"Моляться соняшники: Грім на хмарі Біблію читає… тополя пошепки: страшний який твій плач, Ісає! Моляться соняшники. Голод; мати немовля вбиває… тополя закричала: он який мій рай, Ісає!"
Василь Барка
"СОБАЧА БУДКА.ВИД ЗГОРИ. ВИД ЗНИЗУ" - сценографічний експеримент про політичні та духовні знущання.  12 людей закриті у сталевій клітці. Тюремники провокують насильство, бунт, приниження, які є завжди на порядку денному. Глядач бачить все тільки зверху, і сам стає частиною в’язниці як наглядач та ті, за ким наглядають.
Театр, заснований Владом Троїцьким, є найстарішим незалежним театром в Україні та вже понад 20 років існує на противагу політичним та мистецьким перипетіям. Без прикрас Ви побачите політичні події в Україні до та після протестів на Майдані. Психічна тюрма є також ментальним зображенням суті держави. У міфічних картинках та власних створених співах – які містять мотиви українських народних пісень та національного гімну – вони шукають на вихід.
"Собача будка" - вистава-плач, в основу якої покладено уривки з різних творів, співзвучних історичним подіям, що відбувалися і відбуваються в Україні дотепер. Хори-молитви-благання з трагедії "Цар Едіп" у пер. Івана Франка відображають стан пригніченого народу, покинутого богом. Пригноблений, він шукає правду-бога в цьому світі...
Для чого людина приходить у цей світ... чому відбуваються страшні події... хто є справжнім винуватцем людських страждань... що це за гріх, що його має спокутувати народ... ці та інші питання постійно виринають в свідомості людини, що прагне визволення з неволі…

Актори:
Василь Білоус, Наталка Біда, Тетяна Василенко, Вишня, Тетяна Гаврилюк, Максим Демський,  Віра Клімковецька, Семен Мозговий, Соломія Мельник, Андрій Палатний, Євген Баль,  Нікіта Скоморохов, Руслана Хазіпова, Роман Ясіновський, Zo

Вистава українською мовою
Тривалість – 2 години з перервою
Вартість квитка – 250 гривень (мiсце в клітці=VIP) та 150 гривень (мiсце зовнi=фан)

Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа