Календарь событий
Мы в Facebook

ДахаБраха

23.02.2017 19:30
190-950 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
ДахаБраха

Концерт ДахаБраха в Києві – насолода для шанувальників етнічної музики з яскравими нотками сучасних течій. Якісне звучання та надзвичайна атмосфера, яка зачаровує слухачів мелодійними композиціями створює неймовірний настрій, і зробить цей вечір магічним та захоплюючим. Виступ з театралізованими елементами гарантовано буде тримати глядачів до останньої хвилини. 

 

Цікаві факти про гурт

 

Проект ДахаБраха унікальний, він досі не має аналогів у світі. Сила ідеї захоплює, та репрезентує Україну в світі як самобутню, надзвичайну країну, в якій поєднуються різні течії, від яких перехоплює подих. Стиль колективу можна віднести до етно хаосу, що виразно підкреслює сплетіння різноманітних, під час до неможливого різних складових етнічної творчості. Колоритність виступів також відстежується в образах, в яких дивують публіку артисти. Ви зможете самі переконатися в цьому, відвідавши унікальний концерт ДахаБраха Київ.

 

Народні пісні, які використовує колектив, збиралися його учасниками і їх колегами, під час фольклорних подорожей рідною країною, в різних регіонах. Талановиті і завзяті музиканти побували навіть в найбільш віддалених районах України. Зауважимо, що пісні, які виконувалися в автентичній манері, поєднані із звучанням музикальних інструментів всього світу. Експерименти проводилися з такими направленнями як соул і блюз, хіп-хоп і навіть мінімалізм.

 

Музикальний супровід здійснюється класичними, та досить незвичними приладами, ви побачите на сцені такі інструменти як фортепіано, віолончель, акордеон, перкусію, басові барабани, флейту, губну гармоніку, кахон, таблу, джембе, дарбуку, бугай, діджеріду, укулеле та багато інших.

 

Концерт ДахаБраха купити квитки на який може кожен, є надзвичайною подією! Їх творчість можна назвати покликом предків. Вона наповнена неймовірною енергетикою, шаленим драйвом та силою. Не дивлячись на те, що пісні доволі складні, вони здатні достукатися до кожного, проникаючі в саме серце, залишаючи слід у душі. Насправді, синтез народної творчості є унікальним явищем, він просякнутий харизматичністю виконавців, їх енергією та ставленням до світу. Гурт знаходиться за межами розуміння і чарує містичними нотками. Пропустити таку подію неможливо. Вас очікує виключно живий звук, етнічний одяг та драйвове дійство, все це захоплює, занурюючи у вир емоцій!

 

 

Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа