Календарь событий
Мы в Facebook

100 фильмов за 100 минут 2017

25.05.2017 20:00
70-80 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
100 фильмов за 100 минут 2017

«100 фільмів за 100 хвилин» святкує з тобою важливу річницю: «дерев’яне весілля»! За п’ять років, які ми зустрічалися в Кінопанорамі, проект розширив не лише твою свідомість, але й бібліотеку крутого однохвилинного кіно, і зараз саме час ними поділитися! Найкраще з півтисячі фільмів: фільми, що припали до серця і які можна дивитись нескінченно! Такий скарб ми тримати в архіві більше не в змозі, тому запрошуємо на 100 фільмів за 100 хвилин: найкраще!

Тільки 25-го, 26-го та 27-го травня у кінотеатрі Кінопанорама. Початок о 20:00. Програма всі дні однакова.

Нагадуємо, що з самого початку створення проекту – це експеримент, передусім експеримент над самим собою. Гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль однохвилинного кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів «Стислість – сестра таланту!» Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 100 секунд!

Деталі на сайті фестивалю: 100films.kisff.org.

Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа