Rome

Rome

18 февраля 2022, пт. 19:00

Арт-клуб "Теплий Ламповий"

от 500 грн.

Купить билет

ROME в Києві - The Late Furrow Tour

Живий звук, акустика.

ROME – культовий проект з Люксембурга, створений в 2005 році. Його постійним учасником і засновником є Джером Ройтер (Jérôme Reuter).

ROME створив чарівний світ протиріч, яким пронизані усі пісні. Цей світ з ясністю і неушкодженою добротою немов виймає вас з повсякденності і занурює в абсолютно іншу утопію.

Виражена через ноту мілітаризму романтика революції і опору "несправедливому суспільству" простежується в багатьох піснях гурту.

У композиціях відчувається вплив етики європейської моральної філософії (головним чином епох Відродження і Просвіти), втіленої в поняття людської честі і гідності.

Головне місце в творчості приділяється людині. У ліриці ROME зустрічаються пасажі у дусі класики Просвіти: затвердження влади людини над самим собою, без низьких почуттів, панів і релігії.

Саме романтичний дух гуманізму епохи Просвітництва надає проекту з Люксембурга почуття європейського мистецтва, що сильно впливає на сприйняття музики. Специфічне звучання ROME можна охарактеризувати як neo - folk, комбінований з martial industrial і neo, - classic аранжуваннями. Все в цілому створює особливу атмосферу при прослуховуванні.

Галерея

Будь в курсе всех событий!
Подпишись на дайджест событий от 1001bilet, узнавай первым о лучших мероприятиях в твоем городе.
Или следи за новостями в социальных сетях: