Календарь событий
Мы в Facebook

Новогодний смехопад

30.12.2015 11:00
80-200 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
Новогодний смехопад

«НОВОРІЧНИЙ СМІХОПАД»
Компанія «Like Production Europe» запрошує вас на Прем'єру інтерактивної веселої казки для всієї родини «НОВОРІЧНИЙ СМІХОПАД».
Пориньте в море радості і теплого одеського гумору разом з найсмішнішими зірками дитячих TV-передач – Сенею і Туттою!
Інтерактивна казка для всієї родини «НОВОРІЧНИЙ СМІХОПАД» - весела, яскрава, жива гра, від якої неможливо відірватися. Глядацька зала - повноправний учасник дії.
Вам пощастить разом розшукати зниклого Діда Мороза. Справа ця по-новорічному серйозна. Потрібно поставитися з усією відповідальністю і ... Розслабитися, посміявшись від усієї душі. Адже до Сені і Тутти приходять в гості всі - від малого до великого, не просто подивитися, а пограти і посміятися досхочу. Тим більше, що Дідів Морозів пощастить знайти не одного, а цілих ... (а ось не скажемо, скільки:) та ще й з самих різних континентів.
Відмінне шоу, казкові кольорові декорації, чудові яскраві костюми, прекрасні актори, аніматори і танцюристи. Разом зі спеціально запрошеними гостями «AleKodanceshow» та іншими учасниками ви зможете ніжно зануритися в теплий одеський гумор і радісні емоції.
Одесити, Сеня і Тутта - переможці багатьох міжнародних ТV-фестивалів, ведучі веселих дитячих ТV- програм. Їх передача «Телемілітряндія» завоювала ряд призів і серця мільйонів, а цікаві та корисні «Вопрошайки» з першої ж серії заряджають дивовижним позитивом і безпосередністю. Всі проекти молодих одеситів - приголомшливо освітні та повчальні, від яких всі діти і дорослі в захваті. Адже, Сеня і Тутта рятують світ від нудьги.
Їх девіз: Діти повинні завжди посміхатися!
Як нас знайти: Палац «КПІ», метро «КПІ».
P.S. Малюкам до 5-ти років вхід безкоштовно (разом з дорослими, без надання окремого місця).
Програма вистави розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.
Чому дітям варто відвідати Новорічні Шоу в Палаці «КПІ»?
Компанія «Like Production Europe» - це більше 500 вистав по всьому світу.
Наші концерти - кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
У Києві за останні  роки глядачі встигли полюбити наші вистави і шоу на сцені Будинку художника.
У цьому 2016-му Новому році, ми приготували чудовий подарунок для киян: нові прем'єри в сучасному і затишному залі Палацу «КПІ».

Відмінний огляд з будь-якого місця в залі: м'які сидіння знаходяться з достатнім підйомом, кожне наступне вище іншого. Навіть з крайніх місць добре видно і чути, оскільки зал дуже компактно облаштований.
Новорічний настрій для всіх від малого до великого створять не тільки якісні вистави, але також чарівна атмосфера всередині Палацу «КПІ». Спеціально для улюблених глядачів ми привеземо цілий «Новорічний світ» з любов'ю з Одеси.
Кращі одеські сюрпризи і неперевершений одеський гумор. Кожен зможе чудодійним чином перенестися в 4 чарівні країни: Пузирляндію, світ Фіксіків, Новорічний СміХопад і Шарляндію.
Також Ви маєте можливість придбати  сертифіковані сувеніри та подарунки від Фіксіків та інших учасників новорічного ярмарку!
В рамках проведення всіх наших вистав з 26 грудня до 10 січня в Палаці «КПІ» вас чекають справжні Фіксіки, а також відомі актори, чудові клоуни, міми, танцювальні колективи, смачні частування, майстер класи, чудові сувеніри та подарунки. В фойє Палацу «КПІ» облаштовані ігрові зони відомих дитячих світових брендів «LEGO» від технічної студії «Винахідник», «Фіксі БУМ» та інші.
Тепла атмосфера і передові технології, а також зручне розташування Палацу «КПІ», стане приємним відкриттям для всіх батьків і дітей під час зимових канікул.

Відео анонс https://www.youtube.com/watch?v=vUS3yZlO3m4

Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа