Календарь событий
Мы Вконтакте
Мы в Facebook

Киноклуб «БЛОУ АП»

Заказать билет
30.04.2017 16:00
еще даты
ВСЕ СЕАНСЫ
80-100 грн.
Киноклуб «БЛОУ АП»

Кінотеатр «Кінопанорама»
та ГО Центр підтримки молоді та творчої ініціативи
«Наука, техніка і культура», представляють
проект - кіноклуб Блоу АП.

 Серйозне кіно потрібно дивитися усвідомлено, розуміючи природу символів, знаків і образів. Саме з цієї науково пізнавальною та просвітницькою метою і створений наш кіноклуб. Показуючи кіношедеври, перевірені часом, що увійшли в класику світового кіно, запрошуючи експертів з різних областей мистецтва, організатори кіноклубу демонструють історію світового кінематографа, його досягнення, взаємозв'язок образів і кінотекстів, вплив на наступні кінороботи.
Після показу – дискусія за участю постійного ведучого кіноклубу Олександра Гусєва (кінокритик, член НСК України, член ФІПРЕССІ), постійної ведучої Катерини Макаревич (журналіст журналу Фокус, філософ) та медійного гостя


Ближайшая программа киноклуба:

 

30 квітня початок о 16.00

«Пролітаючи над гніздом зозулі»  Режисер: Мілош Форман, 1975,
в ролях: Джек Ніколсон, Луїза Флетчер, Денні де Віто, Уїльям Редфілд - 5 головних премій Оскар В надії уникнути тюремного ув'язнення, Рендл Патрік Макмерфі імітує божевілля та потрапляє в психіатричну клініку, де майже повновладним господарем є жорстокосерда сестра Ретчед. Макмерфі дивується тому, що інші пацієнти змирилися з існуючим станом речей, а деякі - навіть свідомо прийшли в лікарню, ховаючись від страшного зовнішнього світу. І вирішується на бунт. Наодинці….

 

7 травня початок о 16:00

«Скажені пси» (США, 1991 р)
Режисер: Квентін Тарантіно
У ролях: Харві Кейтель, Тім Рот, Майкл Медсен, Кріс Пенн, Стів Бушемі
Те, що він задумав, повинно було стати ідеальним злочином. Кримінальний бос Джо Кебот зібрав разом шістьох досвідчених і абсолютно незнайомих один з одним злочинців для того, щоб пограбувати ювелірний магазин, Але з самого початку все пішло не так, на місці чомусь з'явилася поліція. Ті, хто вижив, збираються на складі, щоб вияснити – хто з них зрадник… Ця стрічка Тарантіно носить неофіційний статус кращого незалежного фільму XX століття.

 

14 травня початок о 16:00

 

«У владі місяця»
Режисер: Норман Джуїсон
У ролях: Шер, Ніколвс Кейдж, Вінсент Гарленія, Олімпія Дукакіс
 3 премії «Оскар», 2 нагороди «Золотий Глобус», Срібний Ведмідь Берлінського МКФ
Сорокарічна вдова Лоретта Касторіні дає згоду на шлюб з підстаркуватим мафіозі Джонні Каммарері і одразу ж закохується в його дивакуватого брата Ронні, який працює в пекарні. Але яскраве світло місяця не залишає в спокої також і батьків вдови, і немолоду подружню пару сусідів, викликаючи у всіх любовні переживання або ностальгію за юністю, що промайнула… Це романтична комедія про те, як в повний місяць пробуджує в людях незрозуміле почуття, що змушує повірити в ідеальну любов навіть тих, хто в ній давно розчарований.


Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа