Календарь событий
Мы в Facebook

Киноклуб «БЛОУ АП»

100-120 грн.
Киноклуб «БЛОУ АП»

Кінотеатр «Кінопанорама»
та ГО Центр підтримки молоді та творчої ініціативи
«Наука, техніка і культура», представляють
проект - кіноклуб Блоу АП.

 Серйозне кіно потрібно дивитися усвідомлено, розуміючи природу символів, знаків і образів. Саме з цієї науково пізнавальною та просвітницькою метою і створений наш кіноклуб. Показуючи кіношедеври, перевірені часом, що увійшли в класику світового кіно, запрошуючи експертів з різних областей мистецтва, організатори кіноклубу демонструють історію світового кінематографа, його досягнення, взаємозв'язок образів і кінотекстів, вплив на наступні кінороботи.
Після показу – дискусія за участю постійного ведучого кіноклубу Олександра Гусєва (кінокритик, член НСК України, член ФІПРЕССІ), постійної ведучої Катерини Макаревич (журналіст журналу Фокус, філософ) та медійного гостя


Ближайшая программа киноклуба:

 

11 червня:


«Бійцівський клуб» США-Німеччина, 1999

Режисер Девід Фінчер

У ролях:  Бред Піт, Едвард Нортон, Джордж Магуайр, Міт Лоаф, Марк Файт…

Живе такий простий хлопець із середнього класу на ім'я Джек і все у нього якось не те. Є пристойна робота, але вона Джеку не подобається. Близьких і рідних у нього немає, дівчата його не люблять. З горя він  починає відвідувати курси психотерапії для безнадійно хворих людей і там начебто починає себе краще почувати.
Але головні зміни в житті Джека настають після випадкового знайомства з Тайлером, який навчив нехитрої філософії: якщо навколишнє суспільство тебе не влаштовує, тоді пішли закони цього суспільства в литу кухоль і живи так, як тобі подобається, часом протестуючи проти цього суспільства будь-якими доступними засобами.
Але жити поза законами суспільства - це ще не все, потрібно щось таке, що розбурхує кров і приносить в життя гострі відчуття. І такий спосіб знайдений. Це бійки! Це єдине (вважають вони), що дозволяє людині скинути з себе  вантаж цивілізації і пробудити інстинкти справжнього самця.  Джеку подібний спосіб життя цілком до душі. А тим часом ідея побитися завойовує все більше і більше прихильників. Тому Тайлер з Джеком організовують цілий бійцівський клуб в одному з підвалів. Але в якийсь момент все починає переходити в нову якість…

Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа