Календарь событий
Мы Вконтакте
Мы в Facebook

Киноклуб «БЛОУ АП»

Заказать билет
26.02.2017 16:00
50 грн.
Киноклуб «БЛОУ АП»

Кинотеатр «Кинопанорама» и Международная организация Ассоциация молодых ученых «Интеллектуальное лидерство» представляют проект  - киноклуб БЛОУ АП. Серьезное кино нужно смотреть осознанно, понимая природу символов, знаков и образов. Именно с этой научно- познавательной и просветительской  целью и создан наш киноклуб. Показывая киношедевры, проверенные временем, вошедшие в классику мирового кино, приглашая экспертов из разных областей искусства, организаторы киноклуба демонстрируют историю мирового кинематографа, его достижения, взаимосвязь образов и кинотекстов, влияние на последующие киноработы.
Партнеры киноклуба БЛОУ АП:  JCI Stars, JCI Olimp, Star Independent, Yaremchuk&partners

https://www.facebook.com/Kinoklub.BLOWUP/?fref=ts


Ближайшая программа киноклуба:

5 лютого «Форрест Гамп» (США, 1994)

Режисер: Роберт Земекіс,
В головних ролях: Том Хенкс, Робін Райт

6 головних премій "Оскар",
3 головних премії «Золотий глобус».

«Життя - це як коробка цукерок», - каже головний герой фільму. Про нього, дивного чоловіка з благородним та чистим серцем – ця історія…
Фантастичним чином перетворюється він на відомого футболіста, героя війни, успішного бізнесмена. Він стає мільярдером, але залишається таким же нехитрим, дивним і добрим. Форреста чекає постійний успіх у всьому, а він любить дівчинку, з якою дружив в дитинстві, але взаємність приходить занадто пізно…

 

12 лютого «Шоугелз» (США, 1995)

Режисер: Пол Верховен
В головних ролях: Елізабет Берклі, Кайл МакЛоклен, Джина Гершон, Гленн Пламмер

 
Молода довгонога танцівниця Номі відчайдушно намагається добитися успіху в Лас-Вегасі і потрапити в блискучий світ яскравих вогнів, блиску і світла шоу - бізнесу. Щоб утриматися «на плаву», вона погоджується на єдино можливу роботу - стриптиз, поки їй не вдається витягнути свій щасливий квиток - познайомитися з королевою сцени Лас-Вегаса Крістал.

Використовуючи свій вплив, Крістал влаштовує Номі в своє шоу і знайомить її зі своїм світом  -  випадку, зради і інтриг, в якому сексуальність можна використовувати як владу.

 

19 лютого «Механічний апельсин» (США, 1971)

Режисер: Стенлі Кубрік
В головних ролях: Малькольм МакДауелл, Патрік Мегі, Майкл бейтс, Уоррен Кларк

4 номінації на премії «Оскар» та «Золотий глобус»

У фільмі був зроблений вичерпний аналіз причин злочинності серед молоді, нетерпимості нового покоління до звичних моральних цінностей і життєвим засадам сучасного суспільства.

Безжальний лідер банди підлітків, який здійснює вбивства та згвалтування, потрапляє до в'язниці і піддається спеціальній обробці по придушенню підсвідомого прагнення до насильства. Але життя за воротами в'язниці таке, що заходи, прийняті щодо «виправлення жорстокості характеру» не можуть нічого змінити.

 

26 лютого «Велика жратва» (Франція-Італія, 1973)

Режисер: Марко Феррері
В головних ролях: Марчелло Мастроянні, Мішель Пікколі, Філіпп Нуаре, Уго Тоньяцци

Приз міжнародної ассоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ) Каннського МКФ

Четверо процвітаючих друзів влаштовують гулянку з такою пишністю кулінарних шедеврів і в такій великій кількості, що нормальному людському організму таке не витримати. Натурально показані обжерливість, фізіологічні реакції, плюс до цього оргія, в яку добровільно і з задоволенням втягується ззовні доброчесна жінка…

Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа