Календарь событий
Мы в Facebook

Kids movie fest

20.05.2017 13:00
50-100 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
Kids movie fest

20-21 травня В КІНОТЕАТРІ «КІНОПАНОРАМА» (вул. Ш.Руставеллі 19)
 ПРОЙДЕ ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ
KIDS MOVIE FEST
 ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 20 травня О 13.00.

Організатор: кіношкола KidsMovieFest

Чим фест відрізняється від інших дитячих кінофестивалів:

•    це не конкурс кіно для дітей. У програмі фестивалю фільми, зняті самими дітьми від 7 до 18 років. Це перший досвід для України.
•    це не конкурс аматорського відео. Це конкурс професійних робіт дитячих кіношкіл з різних міст України та країн світу.

Історія створення:

На фестивалі Гогольфест-2015 була організована дитяча однойменна кіношкола. За короткий період часу 15 зацікавлених кіномистецтвом дітей зняти короткометражний фільм за мотивами творів Гоголя - «Ніс». Фільм блискуче був презентований на фестивалі. Батьки цих дітей створили ініціативну групу і наполягли на подальшій кіно освіті своїх дітей. Куратор і організатор кіношколи, режисер Світлана Погасій відкрила маленьку кіно школу з назвою «KidsMovieFest».
Діти від 8 до 16 років за два роки існування школи пізнали і закохалися в кінематограф. Діти самостійно писали сценарії, малювали розкадровки, керували відеокамерою, акторами, шили костюми, знімали та монтували свої фільми.
Рік тому було вирішено створити платформу, на якій діти, які навчаються в різних кіношколах, могли б показувати свої роботи, конкурувати, обговорювати результати своєї творчості.
В літку 2016 року відкрився перший Дитячий міжнародний кінофестиваль.

Що покажуть:

•    фільми ігрові, документальні, кліпи;
•    фільми анімаційні.
•    хронометраж кожної відео роботи не перевищує 20 хв
•    на квітень місяць до фестивалю надійшли фільми з 12 країн: Іспанія, Франція, Канада, Литва, Латвія, Білорусь, Росія та інші. 
•    Прийом заявок відкрито до 10 травня

Фільм відкриття - соціальний спецпроект:

Традицією фестивалю стало  проведення експрес-курсів навчання кіновиробництва для дітей соціально не захищених категорій з дитячих будинків, інтернатів, притулків. Напередодні першого фестивалю творча команда відвідала дитячий будинок «Чебурашка». За тиждень діти створили короткометражний фільм «Маленький принц». Дитяче кіно відкривало кінофестиваль KidsMovieFest-2016. Дітки, які брали участь плакали від щастя і раділи, що змогли зняти справжнє кіно.
В цьому році команда МДКФ зібралась до Сходу України. На них чекають діти з  містечка Щастя. Світлана Погасій очолить цей кіно проект і допоможе юним режисерам зняти фільм про війну та мир . Фільм буде презентовано на другому кінофестивалі у кінотеатрі Кінопанорама.
Суть експерименту полягає в спробі продемонструвати дорослим, що творчий потенціал дітей не залежить від обставин і середовища, в якому вони виховуються. Талановита кожна дитина.


Що буде відбуватися:

20 травня в 13.00 відбудеться церемонія відкриття. На гостей чекає презентація дитячого фільму зі Сходу України. Флешмоб від юних режисерів. Після імпровізацій - хореографічні постановки, міми, театральні перфоманси. У дні фестивалю в кінотеатрі будуть проходити дитячі кастинги від агентства Silvestroff, майстер-класи пластилінової та пісочної анімації. І головне, що приготувала команда фестивалю – Кіноцех! Діти потрапивши до кінотеатру одразу зануряться в кіновиробництво і пройдуть всі стадії створення кіно.
У конкурсній програмі - фільми тривалістю до 20 хвилин. Учасники - діти з усього світу. Свої роботи надіслали юні режисери з Італії, Іспанії, Білорусі і навіть з Австралії. З ними будуть змагатися картини українських талантів з кіношкіл Києва, Харкова, Одеси. Наймолодшому режисерові - 9 років. Найстаршому - 18.

Журі:

•    Наталія Васько - телеведуча, актриса Київського Молодого театру
•    Анатолій Матешко– кінорежисер, актор
•    Марися Нікітюк – кінорежисер, сценарист
•    Наталія Соболєва – кінорежисер, директор кінотеатру «Кінопанорама»
•    Євгенія Пірог - дитяча письменниця
•    Олег Михайлов – письменник, драматург, сценарист
•    Каміле Мілазіут – режисер, засновник кіношколи у Вільнюсі

Але! Судити роботи дітей тільки дорослим організатори не довірили. На фестивалі працюватиме спеціальне дитяче журі:

•    Маша Тарасова ( «Поверни моє кохання», «Центральна лікарня»)
•    Костя Чернокрилюк ( «Все можуть королі», «Поки станиця спить», «Шукаю жінку з дитиною»)
•    Ринат і Ріната Хабібулін ( "Україна має талант")
•    Ольга Пасічник ( "Століття Якова")
•    Вероніка Гончар ( "Лекції для домогосподарок", "Підміна в одну мить")
•    Вероніка Лук'яненко ( "Впізнай мене, якщо зможеш", "Лабіринти долі»)

Подписывайтесь и будьте в курсе всех культурных событий Киева

 

 
Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа