Календарь событий
Мы в Facebook

GOGOL.LOVE.UA

24.03.2018 17:00
50-250 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
GOGOL.LOVE.UA

Вистава-свято на тему повістей Н.В. Гоголя

          Сам Микола Гоголь говорив про свої «Вечори» як про молодіжний експеримент або як про свої перші кроки в якості письменника. Так, як і Гоголь, ми експериментуємо) Тим більше, що на сцені діти! ..
          Грати Гоголя - це  наш шанс доторкнутися до рідних традицій, навчитися спілкуватися і веселитися, як вміли наші однолітки в Диканьці, полюбити читати, полюбити Гоголя, один одного і свою Батьківщину.
«За що ми любимо" Вечори на хуторі біля Диканьки "? За пустощі Гоголя, за гумор, за неперевершену фантазію і близькість до народних традицій. Щоб передати нам не букву, але суть, плоть цих повістей, ми затіяли театральну гру, в якій, як і в повісті, дозволено все - будь-яка іронія, будь-яка витівка.
Гоголь, що зійшов з сучасних гаджетів, допоможе  сучасній молоді зануритися в цю історію. І раптом з'ясується, що гоголівські жарти зовсім не застаріли.
І ще безліч чудес, танців і приємних несподіванок очікує на глядачів. Це вистава-жарт, вистава-гра. Крім того, актори танцюватимуть і співатимуть наживо, як це робили колись їхні предки в Диканьці.
Вистава побудована за мотивами повістей Н.В, Гоголя «Ніч перед Різдвом», «Травнева ніч або утоплена», «Іван Федорович Шпонька і його тітонька», «Сорочинський ярмарок».
У виставі бере участь 21 актор. Один з них - дорослий.

Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа