Календарь событий
Мы в Facebook

Biocord

17.05.2018 19:00
100-250 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
Biocord

 Концерти Біокорду Бикова трапляються на життєвому шляху не щодня, і навіть не щороку. Тож якщо ви палкий прихильник Життєдайної Струни з 30-річним стажем - не проґавте цей несподіваний шматочок щастя.
А якщо ніколи не чули про Бикова з Біокордом - тим паче вам сюди. Очікується власне Микола Іванович, трохи друзів-колег і дуже багато гітари. Ніхто не знає - що з того вийде. І це найцікавіше.
 

Київський художник-дизайнер, гітарист та композитор Микола Биков, помінявши чимало груп, останньою з яких була «Табула раса», влітку 1989 року затіяв власний проект «Біокорд». В 1990 році «Біокорд» взяв участь у фестивалі «Чорна рада», де його високо оцінив Артем Троїцький, а Петро Мамонов запросив їх на запис у свою студію «Звуки Му». В 1991 році гурт у складі тріо - Биков, Іванов та Олег Соколов (бас), записав свій другий альбом «X,Y,Z». Зараз Біокорд грає з великими перервами.

Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа