Календарь событий
Мы в Facebook

Шарль Азнавур

20.10.2018 19:00
790-10990 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях vk fb что бы быть всегда в курсе новостей.
Шарль Азнавур

20 жовтня в Палаці Україна виступить легендарний шансоньє минулого і нинішнього століття - неповторний Шарль Азнавур!

У свої 93 роки артист ставить запаморочливі рекорди, гастролюючи і продовжуючи творчу діяльність. І цей єдиний концерт в Києві не можна пропустити.

У Франції його називають «людиною без віку», Шарль де Голль свого часу зазначив, що цей артист «вміє хвилювати і тому підкорить світ». А весь світ, в свою чергу, шанує його як одного з найбільших естрадних артистів XX століття. Все це - про Шарля Азнавура.

До Києва Charles Aznavour привезе безцінну програму зі своїх головних хітів за всю історію творчості. У числі улюблених пісень світової публіки - шедеври Une vie d'amour, Les Comediens, La Boheme, For Mama, The Old Fashioned Way. Знаменита композиція «Вічна любов» звучить сьогодні на багатьох мовах світу, нагадуючи нам про великий талант її автора.

Серед неймовірних досягнень Шарля Азнавура - 500 нагород за «Золотий диск», понад 1400 пісень, близько 250 дуетів зі світовими зірками сцени (Елтон Джон, Френк Сінатра, Стінг, Пласідо Домінго, Андреа Бочеллі, Патриція Каас та інші). Перераховувати можна довго. Але почути наживо - набагато важливіше.

До зустрічі!

Е
с
т
ь

в
о
п
р
о
с

?
Обратная связь
Письмо будет отправлено в службу поддержки. Мы приложим все усилия для того, чтобы ответить вам максимально быстро.
Укажите причину обращения
Сообщение
Представьтесь, пожалуйста
Эл. почта для ответа