Календарь событий
Мы в Facebook

quartet DEKRU & Lords of the Sound

Заказать билет
07.11.2019 19:30
200-550 грн.
quartet DEKRU & Lords of the Sound

7 листопада о 19:30 в Палаці Культури «КПІ» (проспект Перемоги, К7 37)  пластично-візуальна вистава LIGHT SOULS SHOW від театру DEKRU у супроводі оркестру Lords of the Sound.

"Слова повні правди і брехні, вони обманюють, надихають, ранять, доводять до відчаю і пояснюють основи життя, але все закінчується мовчанням. Ось тут і починається мистецтво пантоміми, оскільки воно поза слів." - Марсель Марсо.

Quartet DEKRU запрошує вас на захоплююче видовище - спектакль, що заволодіває світом за допомогою мовчання, де засобом вираження є кожна частина людського тіла — навіть повіка або кінчик мізинця!

Шоу Light Souls – це нове слово в жанрі пантоміми. Сучасний, стильний та актуальний погляд на сьогодення. Вистава, в якій зібрана вся палітра людських почуттів, де сплітаються найчистіші та найщиріші емоції, реалізовані мімами з віртуозною пластикою та бездоганною акторською майстерністю. Light Souls Show - це зустріч з дивом, якого так не вистачає всім нам, хто живе в суворій реальності. Світло проникає в душу, не дивлячись ні на вік, ні на статус, ні на рід занять, ні на настрій. Після вистави залишається певний присмак. Чи то радості, чи то любові ...

А для киян артисти підготували особливий сюрприз! Вистава пройде під живий супровід оркестру Lords of the Sound – найуспішнішого оркестрового проекту Східної Європи! Тому на гостей 7 листопада очікує подвійна естетична насолода.

На сьогоднішній день квартет DEKRU є візитівкою класичної та сучасної пантоміми.
Український колектив, що є одним з найяскравіших представників цього жанру в усьому світі! На їх рахунку довгі гастролі,  виступи на найкращих сценах,  публікації в ЗМІ, захоплені відгуки глядачів, та ціла колекція нагород міжнародних конкурсів і талант-шоу:
-    Лауреати V Всесвітнього фестивалю циркового мистецтва в Москві (фестиваль альтернативного виду мистецтв) 2011р.
-    Лауреати I міжнародного фестивалю клоунади і пантоміми в Одесі 2011р.
-    Півфіналісти телевізійного проекту "Україна має талант" 2011р.
-    Лауреати XIII міжнародного фестивалю пантоміми в Варшаві 2013р.
-    Лауреати фестивалю OpenStreet в Мілані 2014 р.
-    Півфіналісти найпопулярнішого телевізійного проекту в Італії "Tu si que vales" (Ти гідний!) 2016р.
-    Лауреати Міжнародний циркового фестивалю в Будапешті 2018 р.
-    16 червня 2016 року Quartet DEKRU взяв участь в шоу програмі перед виступом Папи Франциско в Римі. Промова Папи була присвячена високу оцінку і місії, яка лежить на артистів усіх жанрів. На зустрічі були присутні артисти цирку, театру, естради.

Керівник та режисер колектива QUARTET DEKRU: заслужений працівник культури України, режисер Любов Черепахіна.
Диригент: Віталій Саражинський.
Приходьте на Light Souls SHOW 7 листопада в ПК «КПІ» (проспект Перемоги, К7 37) на 19:30 та проживіть цей вечір, позбавлений слів, але наповнений щирістю, любов’ю, музичною гармонією та надзвичайною пластикою.