Календарь событий
Мы в Facebook

Новогодние чудо-приключения

Заказать билет
30.12.2019 11:00
еще даты
ВСЕ СЕАНСЫ
100-350 грн.
Новогодние чудо-приключения

Новорічна інтерактивна шоу-вистава для дітей

НОВОРІЧНІ ДИВО-ПРИГОДИ - 2020

Якщо у вас та у ваших діточок є найпотаємніші бажання та мрії, і ви дуже хочете, щоб вони здійснились в Новому році, тоді вам обов’язково потрібно потрапити у «Новорічні диво-пригоди», де лише раз на рік відчиняється Чарівна Скриня Бажань!

Театр Бережних «Атракціон» пропонує Вам неймовірну феєричну виставу для всієї родини!

Всіх діточок ще у фойє будуть зустрічати веселі казкові герої, з якими діти зможуть поспілкуватись, пограти, і, навіть, отримати призи за активну участь.

А потім всі діти разом з батьками поринуть у чарівну атмосферу казки, в якій вони зможуть бути не простими глядачами, а учасниками веселих Новорічних диво-пригод.

Діти разом з героями Діснейленду, героями наших мультфільмів та казок і навіть, з фантастичними, вигаданими персонажами, повинні за будь-яких обставин повернути Чарівну Скриню Бажань. Лише тоді прийде Новий рік, і всі бажання здійсняться.

Діти зустрінуться із справжніми супергероями – Леді Баг та Супер Котом, песиками з Щенячого патруля, допоможутьМіккі і Міні Маусам, Джинну, Майку Вазовскі та зможуть від душі посміятись з грізних на перший погляд Вічної Мерзлоти, та її помічниці баби Яги. І, за традицією, ялинку Новорічну засвітять дідусь Мороз разом зі Снігуронькою.

Вистава допоможе діточкам, а можливо, і дорослим, зрозуміти, що заради здійснення мрії не треба сумніватися, а сміливо долати будь-які перешкоди і впевнено йти до мети. І тоді Новий рік обов’язково відчинить чарівну скриню здійснення бажань!

Запрошуємо Вас у дивовижний світ Новорічної казки, яка стане найкращим подарунком для всієї родини!

Вистава йде українською мовою.

Тривалість вистави 1 год. 10 хвилин. Дітям до 5 років вхід безкоштовно з дорослим, у якого має бути квиточок!

Використовується живий звук та фонограма.

Художній керівник театру «Атракціон» - Олена Бережна