LEGO-ШОУ

LEGO-ШОУ

Схоже, що ви трохи не встигли. Щоб завжди бути в курсі всіх подій, підпишіться на нашу розсилку.

LEGO-ШОУ

Інтерактивна вистава для дітей та всієї родини.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА LEGO-ШОУ ?

1. Пізнавальна вистава з великими ростовими героями по оригінальним зразкам європейських шоу!

2. Дія буде відбуватись не тільки на сцені, а й у залі разом з глядачами ! Ваша дитина стане безпосереднім учасником шоу!

3. Зустріч з улюбленцями! Всі герої Lego на одній сцені!

Це - Lego-історія про життя звичайнісінького Lego-Чоловічка, який не володів жодною суперсилою, не мав чарівних обладунків та не міг керувати абсолютно ніякими стихіями. Але саме він зумів врятувати всіх мешканців Lego-Ленда від страшного Дракона!

Lego історія ще раз нагадає маленьким і дорослим глядачам, що не обов’язково мати надзвичайні суперздібності, щоб стати справжнім героєм!

У постановці Lego-шоу задіяні великі ростові костюми в єдиному екземплярі в Україні по оригінальним зразкам європейських шоу. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація та світловий дизайн привертають увагу кожного глядача.

Під час вистави глядачі зустрінуться з найпопулярнішими героями Lego-мультфільмів: Lego Nexo Knights, LEGO Ninjago, LEGO Super Heroes Marvel та іншими зірками Lego-всесвіту. Звичайно, усіх глядачів очікує багато рухливих ігор, танцювальні флешмоби та незабутні позитивні емоції!

Рекомендовано для глядачів від 1 до 99 років.

Подія відбудеться згідно з усіма правилами безпеки.

Галерея

Будь в курсі всіх подій!
Підпишись на дайджест подій від 1001bilet, дізнавайся першим про найкращі заходи у твоєму місті.
Або стеж за новинами у соціальних мережах