Календарь событий
Мы в Facebook

Dazzle Dreams

18.04.2012 20:00
100 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях fb что бы быть всегда в курсе новостей.
Dazzle Dreams

 

Презентація нового альбому  Diva  від  Dazzle Dreams!

У свій 7-мий День народження гурт Dazzle Dreams запрошує всіх на презентацію свого нового альбому Diva, яка відбудется 18 квітня о 20:00 у клубі SullivanRoom (вул. Прорізна, 8)
Гурт  DazzleDreamsз'вився у 2005 році в Києві. Її творцями стали Дмитро Ципердюк і Шура Гера. Група за короткий час посіла місце еліти на вітчизняній сцені. Кожен новий альбом та відеоробота музикантів - це певний виклик громадській думці. У 2007 році DazzleDreams випускають свій перший альбом з одноіменною назвою "DazzleDreams". В нього увійшли найяскравіші хіти гурту. Вже в 2009 року виходить другий альбом музикантів, який має назву (GO!GO!GO! DiscoKillers).
18 квітня DazzleDreams презентуватимуть свій третій альбом,під  назвою Diva. З 7-м Днем народження та презентацією нового альбому гурт прийдуть привітати друзі та колеги музикантів, серед яких Lama, ElenaPopova, PersonaGrata, Друга Ріка, Наталія Морозова та інші.Крім нових пісень з альбому Diva, всі зможуть почути старі улюблені хіти від Dazzle Dreams!