Главная Елка Украины

Главная Елка Украины

Похоже что вы немного не успели. Чтобы всегда будь в курсе всех событий, подпишитесь на нашу рассылку.

Національний палац мистецтв «Україна» та
«Національна корпорація розваг» представляють:

Головна ялинка України 2013-2014 року.

Головною дитячою виставою нашої країни по праву вважається Новорічна ялинка в Національному палаці мистецтв «Україна».
Можна бути впевненим, що вже сьогодні кращі київські сценаристи та режисери, музиканти і композитори зайняті підготовкою до свята Головної Ялинки України.

Глядачі побачать історію дитини, яка не любить гуляти з собакою і грати на флейті, дитини що захоплюється комп'ютерними іграми. Саме цей простий хлопчик потрапить у вир надзвичайних подій у віртуальному світі. Він поспішатиме на допомогу Діду Морозу, щоби врятувати королівство Часу, яке захопила володарка  монстрів Монстрена. Монстрена перевела годинник у зворотний бік, щоби помолодіти і, якщо наш герой не звільнить короля Часу до 12-тої години ночі, то діти зникнуть, а Новий рік ніколи не настане. Хлопчику доведеться боротися зі злом не в віртуальному, а в реальному світі. На його шляху і шляху його друзів стають небезпечна річка Забуття, гігантські Дракони і злі Монстри, а допомагати йому будуть його рідний пес, з яким він не хотів йти гуляти, принцеса Хвилинка, добрий Колдун і віртуальні персонажі мультфільмів. Спільними зусиллями герої долають всі перешкоди, створюють військо козаків, потрапляють на бал маскарад монстром, розчакловує короля Часу. Добро перемагає зло, час повертається і приходить щасливий Новий рік!

Це буде справді краще Новорічне феєричне шоу України, в якому наші актори, ілюзіоністи, акробати та артисти балету покажуть свою майстерність, а сучасні мультимедійні технології і неймовірні спецефекти допоможуть кожному маленькому і дорослому глядачеві зазирнути по той бік казки, потрапивши в чарівний світ Нового 2014 року. Традиційні і улюблені Дід Мороз та Снігуронька доповнять казкові пригоди новими фарбами, хороводами, Новорічними піснями, танцями , подарунками і чарами.
Всього за час Новорічних канікул на свято Новорічної ялинки відвідають понад 100 тисяч дітей з усіх куточків України. За годину до початку театралізованої музичної 3D вистави в холі Палацу Україна на кожну дитину чекатимуть кращі аніматори, веселі конкурси, Новорічні атракціони з участю героїв улюблених мультфільмів та хороводи навколо Новорічної Ялинки з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Чекаємо Вас в Палаці Україна з 25 грудня 2013 по 10 січня 2014 року. Початок театралізованих музичних 3D вистав в 11:00 і 14:00.


ICTV:  http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/51999   
Украина:  http://sobytiya.tv/episode/29696/  
Інтер:  http://podrobnosti.ua/video/podrobnosti/2013/12/25/950143.html  

Галерея

Будь в курсе всех событий!
Подпишись на дайджест событий от 1001bilet, узнавай первым о лучших мероприятиях в твоем городе.
Или следи за новостями в социальных сетях: