Календарь событий
Мы в Facebook

Новогоднее Шар Шоу!

05.01.2016 11:00
80-200 грн.
Событие уже состоялось.
Вы можете подписаться на рассылку свежих событий или присоединится к нам в соцсетях fb что бы быть всегда в курсе новостей.
Новогоднее Шар Шоу!

«Новорічне Шар-ШОУ!»
Всі мами і тата знають, що швидко порадує дитину !? Звичайно ж, повітряна кулька!
А уявіть, що їх - тисяча?
А десять тисяч? А бажаєте ще більше і яскравіше?
Новорічна країна Шарляндія - те, що потрібно, щоб підняти настрій кожному малюку від року до 100 років за пару секунд.
Компанія Like Production Europe і «Одеський артель клоунів та мімів» запрошують всіх, хто любить веселощі і чудеса на дивовижне інтерактивне «Новорічне Шар-ШОУ».
Надзвичайно яскраві, повітряні декорації і костюми. Величезний замок і водопад з кульок, гігантські чарівні кулі з сюрпризом, шар-портал, в якому зникають і з'являються люди, Дід Мороз і Снігуронька (майже з кульок :) і, звичайно ж, найбільш ПОВІТРЯНА ялинка в світі!
Оригінальний сценарій, відомі актори та міми, а також інтерактивне і захоплююче дійство. Все разом, приправлене талантом і гумором одеситів, злилося в дивовижний коктейль-казку «Новорічне Шар-ШОУ».
Ваша дитина буде в захваті! Адже в казковій країні повнісінько чудес і розваг. Нові веселі пригоди чекають на Вас! Разом з принцесою ШАРлоттою, королем ШАРло та їх друзями Ви ... А втім, приходьте і насолоджуйтеся пригодами в найдивовижнішій країні Нового Року! Це свято стане кращим початком року для Ваших улюблених діток і для Вас.
Як знайти чарівну країну Шарляндію? Легко!
Як нас знайти: Палац «КПІ», метро «КПІ».
P.S. Малюкам до 5-ти років вхід безкоштовно (разом з дорослими, без надання окремого місця).
Програма вистави розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.
Чому дітям варто відвідати Новорічні Шоу в Палаці «КПІ»?
Компанія «Like Production Europe» - це більше 500 вистав по всьому світу.
Наші концерти - кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
У Києві за останні  роки глядачі встигли полюбити наші вистави і шоу на сцені Будинку художника.
У цьому 2016-му Новому році, ми приготували чудовий подарунок для киян: нові прем'єри в сучасному і затишному залі Палацу «КПІ».

Відмінний огляд з будь-якого місця в залі: м'які сидіння знаходяться з достатнім підйомом, кожне наступне вище іншого. Навіть з крайніх місць добре видно і чути, оскільки зал дуже компактно облаштований.
Новорічний настрій для всіх від малого до великого створять не тільки якісні вистави, але також чарівна атмосфера всередині Палацу «КПІ». Спеціально для улюблених глядачів ми привеземо цілий «Новорічний світ» з любов'ю з Одеси.
Кращі одеські сюрпризи і неперевершений одеський гумор. Кожен зможе чудодійним чином перенестися в 4 чарівні країни: Пузирляндію, світ Фіксіків, Новорічний СміХопад і Шарляндію.
Також Ви маєте можливість придбати  сертифіковані сувеніри та подарунки від Фіксіків та інших учасників новорічного ярмарку!
В рамках проведення всіх наших вистав з 26 грудня до 10 січня в Палаці «КПІ» вас чекають справжні Фіксіки, а також відомі актори, чудові клоуни, міми, танцювальні колективи, смачні частування, майстер класи, чудові сувеніри та подарунки. В фойє Палацу «КПІ» облаштовані ігрові зони відомих дитячих світових брендів «LEGO» від технічної студії «Винахідник», «Фіксі БУМ» та інші.
Тепла атмосфера і передові технології, а також зручне розташування Палацу «КПІ», стане приємним відкриттям для всіх батьків і дітей під час зимових канікул.
Відео анонс